0

Про нас

ТОВ ЛУТ ДІСТРИБЬЮШЕН була зареєстрована у 2016 році командою фанатів коміксів та гік-ентузіастів. Компанія створювалась для дистрибуції виключно офіційного мерчандайзу, пов'язаного з популярною культурою. На момент створення компанії ще був наявний роздрібний підрозділ, який проіснував з серпня 2013 року по травень 2019 року.

З червня 2019 року вся команда LOOT DISTRIBUTION була реінтегрована в гуртову компанію з однією цілю — створення найпершого і найкращого в Україні b2b онлайн-супермаркета офіційного мерчу, коміксів та настільних ігор.

Сьогодні LOOT DISTRIBUTION є однією з провідних українських компаній з ліцензованими продуктами, що постачає широкий асортимент у комікс-крамниці, крамниці настільних ігор, книжкові магазини та великі інтернет-магазини.

Завдяки багатому досвіду в роздрібній торгівлі, ми дуже добре розуміємо з якими проблемами зустрічаються наші клієнти, тому ми робимо все можливе, аби надати найкращий сервіс та зробити співпрацю не тільки ефективною, а й приємною.

Ласкаво просимо до LOOT DISTRIBUTION, місце де живуть всі супергерої!

FAQ

Ваша компанія зацікавлена стати нашим клієнтом? Ви можете зареєструватися онлайн. Після обробки вашої заявки Ви отримаєте підтвердження електронною поштою. Після цього ваш аккаунт готовий.

Для того, щоб зареєструватися на LOOT DISTRIBUTION, нам потрібна така інформація:

Інформація про юридичну особу
Інформація про вашу крамницю
Контактна інформація
Реквізити
Замовлення можна розмістити через веб-магазин (після підтвердження регістрації), або електронною поштою.
Ні, у LOOT DISTRIBUTION немає роздрібного веб-магазину. Ми не пропонуємо обслуговування для кінцевих покупців. Ми - гуртова компанія.
Так. Усі ціни, вказані на веб-сайті, включають 20% ПДВ, якщо товар не звільненний від ПДВ, як наприклад друкована продукція українською.
Наш партнери з доставки - НОВА ПОШТА.
Клієнт несе відповідальність за витрати на доставку на замовленнях до 2000₴. Якщо сумма завмовлення більше 2000₴ - доставку сплачує LOOT DISTRIBUTION.
Термін доставки залежить від замовлення та від місця призначення. Деякі товари знаходяться на віддаленому складі, тому доставка може зайняти від 24 до 72 годин.
Так. Ви можете забрати своє замовлення за адресою:

КУРЕНІВСЬКИЙ ПРОВУЛОК, 15А, КИЇВ, 02000
ТЕРИТОРІЯ БАЗИ "САНІТА"
ОФІС №11
Так, ми приймаємо запити на повернення товарів протягом 14 діб від дати відвантаження. Перед відправленням товару назад, повинен бути авторизований запит на повернення.
Так, мінімальна сума замовлення складає 500₴.
У нас немає мінімальної кількості замовлення, Ви можете замовляти від однієї одиниці товару.
Ні, у нас немає функції дропшипінгу.
Так, уся продукція представлена на нашому ресурсі - офіційна і дозволена для продажу на території України.
Так, ми надаємо документи на всі товари.