0

Корпоративним клієнтам

Ваш бізнес шукає цікавий та цінний призовий фонд для маркетингової компанії, або оригінальні подарунки для ваших співробітників? Ми з радістю допоможемо вам в цьому непростому питанні. Команда LOOT DISTRIBUTION має величезний досвід в імпорту офіційного мерчандайзу. В короткі строки наші спеціалісти підготують актуальну пропозицію, замовлять, доставлять та розмитнять обрані вами позиції.

Пишіть нам на скриньку wholesale@loot-distribution.com.ua з темою листа "корпоративне замовлення", або телефонуйте нам за номером: +38(098)101-13-10

FAQ

Ваша компанія зацікавлена стати нашим клієнтом? Ви можете зареєструватися онлайн. Після обробки вашої заявки Ви отримаєте підтвердження електронною поштою. Після цього ваш аккаунт готовий.

Для того, щоб зареєструватися на LOOT DISTRIBUTION, нам потрібна така інформація:

Інформація про юридичну особу
Інформація про вашу крамницю
Контактна інформація
Реквізити
Замовлення можна розмістити через веб-магазин (після підтвердження регістрації), або електронною поштою.
Ні, у LOOT DISTRIBUTION немає роздрібного веб-магазину. Ми не пропонуємо обслуговування для кінцевих покупців. Ми - гуртова компанія.
Так. Усі ціни, вказані на веб-сайті, включають 20% ПДВ, якщо товар не звільненний від ПДВ, як наприклад друкована продукція українською.
Наш партнери з доставки - НОВА ПОШТА.
Клієнт несе відповідальність за витрати на доставку на замовленнях до 2000₴. Якщо сумма завмовлення більше 2000₴ - доставку сплачує LOOT DISTRIBUTION.
Термін доставки залежить від замовлення та від місця призначення. Деякі товари знаходяться на віддаленому складі, тому доставка може зайняти від 24 до 72 годин.
Так. Ви можете забрати своє замовлення за адресою:

КУРЕНІВСЬКИЙ ПРОВУЛОК, 15А, КИЇВ, 02000
ТЕРИТОРІЯ БАЗИ "САНІТА"
ОФІС №11
Так, ми приймаємо запити на повернення товарів протягом 14 діб від дати відвантаження. Перед відправленням товару назад, повинен бути авторизований запит на повернення.
Так, мінімальна сума замовлення складає 500₴.
У нас немає мінімальної кількості замовлення, Ви можете замовляти від однієї одиниці товару.
Ні, у нас немає функції дропшипінгу.
Так, уся продукція представлена на нашому ресурсі - офіційна і дозволена для продажу на території України.
Так, ми надаємо документи на всі товари.